Główne zalety

To rozwiązanie, dzięki któremu możesz śledzić wszystko, co dzieje się na terenie lokalu oraz wokół niego, a także identyfikować osoby poruszające się po nim lub po przylegającym do niego obszarze.

Nawet podczas chwilowej nieobecności (wakacje, służbowy wyjazd) szybko i wygodnie sprawdzisz, jak przedstawia się sytuacja w Twoim domu, firmie, na terenie Twojej posesji.

Zarejestrowany obraz wykorzystasz przy rozpoznaniu sprawców przestępstw.

Obecność kamer znacząco redukuje prawdopodobieństwo włamania i kradzieży mienia, a więc wyraźnie podwyższa bezpieczeństwo budynku. Decydując się na nie, obniżysz także koszt ubezpieczenia lokalu.

Monitoring obiektów

Montujemy systemy zabezpieczeń w domach, kamienicach, budynkach użyteczności publicznej, w firmach i na terenie osiedli mieszkalnych.

Zakres naszych prac obejmuje instalację kamer i systemów alarmowych. Ich zastosowanie wyraźnie zwiększa bezpieczeństwo na terenie lokalu i przylegającego do niego placu oraz obniża ryzyko włamania, a co za tym idzie kradzieży lub zniszczenia mienia.

Oferujemy monitoring obiektów mieszkalnych, przemysłowych, usługowych i użyteczności publicznej.

Do wykonania systemów używamy wysokiej klasy sprzętu, który gwarantuje rejestrację obrazu w jakości HD, zarówno w dzień, jak i w nocy. Montaż urządzeń poprzedzamy wizją lokalną i przygotowaniem szczegółowego projektu. Kamery ustawiamy tak, by ich pole widzenia było jak największe i odpowiednio dostrajamy ich ostrość. Przy kalibracji bierzemy pod uwagę kąt padania światła i doświetlenie miejsca instalacji. Dzięki temu zapisywany obraz jest wyraźny.

Zarejestrowany przez kamerę materiał możesz oglądać „na żywo” z każdego miejsca na świecie.

Nie tylko na zainstalowanych w budynku monitorach, gdzie istnieje możliwość podłączenia się do internetu. Wystarczy zintegrować działanie kamer z laptopem, tabletem lub smartfonem. Oczywiście służymy pomocą przy instalacji i konfiguracji oprogramowania, które to umożliwia.